Ürün Özellikleri

Kilit Sistemi

Kilit Sistemi

Altay manuel su pompaları kilit sistemi sayesinde tüm cam, plastik ve pet damacanalara uyumludur.

Taşıma Sapı *

Taşıma Sapı *

Altay taşıma saplı manuel su pompaları dünyanın ilk taşıma saplı manuel su pompası niteliğini taşımakla birlikte sağlamlık ve ergonomiyi birlikte sunar. Özel tasarımı sayesinde bileğinize uygulanan basıncı azaltarak yorulma düzeyini azaltır.

Hava Filtresi **

Hava Filtresi **

Özel olarak tasarlanan hava filtresi, su pompalarken şişe içine dolan havanın dış ortamdaki toz ve benzeri olumsuzluklardan etkilenmemesini sağlar. Bu özel sistemin sağlayacağı faydalardan yararlanmak için filtrenizi ayda bir yenilemenizi öneriyoruz.

Krom Nikel Yay

Krom Nikel Yay

Altay pompaların pompa körüğünün içinde bulunan yay, paslanmaz krom nikelden imal edilmekte olup, plastik ve herhangi bir kaplama malzemeden yapılma yay olmadığı için suyun tadının veya kokusunun değişmesi gibi bir durum söz konusu olmaz.

Pet Şişe Aparatı ***

Pet Şişe Aparatı ***

Pet Şişe Aparatı ile pompanızı 5, 8, 10, 12 lt. vb. ebatlardaki pet şişelere uyumlu hale getirerek yemek masanızdaki su şişenizde kullanabilirsiniz. Pet Şişe Aparatı tüm pompalarımızla uyumludur.

Temiz Ham Madde

Temiz Ham Madde

Pompalarımızın üretiminde Petkim tarafından üretilen veya ithal edilen Polipropilen (PP), Alçak Yoğunluk Polietilen (AYPE-T) , Gıdaya Uygun Boya saf olarak alınıp kullanılmaktadır.

Gıda Boyası ile Renklendirme

Gıda Boyası ile Renklendirme

Tüm pompalarımızın renklendirilmesinde gıda boyası kullanılmaktadır. Böylelikle kimyasal boyaların içme suyunuza karışma riski ortadan kalkar.

Markaya Özel Üretim

Markaya Özel Üretim

Kendi markanızı pomba başına uygulayarak, ve kendi renginizle üretim yapıyor, etiket ve ambalajlamasını sizin tasarımınızla tamamlayıp son kullanıcıya teslime hazır hale getiriyoruz.

Referanslarımızı ve markaya özel örnek üretimlerimizi buradan görüntüleyebilirsiniz.
Kalite Sertifikaları

Kalite Sertifikaları

Pompalarımız sağılığınız için en ince ayrıntılar düşünülerek üretilmiştir ve üretimde kullanılan hammaddelerinin, metal ve plastik aksamlarının ayrı ayrı kalite sertifikaları mevcuttur.

Kalite sertifikalarımızı buradan görüntüleyebilirsiniz.
2 Yıl Garanti

2 Yıl Garanti

Tüm Altay Manuel Su Pompaları 2 yıl garantilidir.

* Taşıma sapı Rhino ve Rhino Junior modellerimizde mevcuttur.
** Hava filtresi sadece Star modelinin paketi içinde mevcut değildir. Diğer tüm pompalarımızın paketinde bir adet hava filtresi mevcuttur. Star modelinin mekanizması filtreye uygun tasarlandığı için ayrıca temin edilerek kullanılabilir.
***
Pet Şişe Aparatı sadece Rhino Junior modelinde mevcuttur. Tüm pompalarımızla uyumlu olduğundan ayrıca temin edilerek kullanılabilir.